IZGARALI ELEKLER (UME)
IZGARALI ELEKLER (UME)Kırma eleme firması olarak, UME 1430 serisi titreşimli ızgaralı elekler sağlam gövde yapısı ve şaseye sahiptir. Gövde sacı ve elek telleri bağlantı elemanları meydana gelen titrasyondan etkilenmeye müsait değildir. Besleme ve boşaltma olukları sert ve dayanıklı malzemeden imal edilmiştir ve aşınmalara karşı mukavimdir. İstenilen ebatlarda ürün elde etme verimi çok yüksektir.

Ayrıca kurulumu ve rutin bakımları kolaydır.Spesifik parçalarda UGURMAK®
servis mühendisliği devreye girer ve UGURMAK®
UME 1430 serisi titreşimli ızgaralı elek fire vermeden çalışmaya devam eder.
Kırma işleminden sonra en önemli parametre elek sistemidir. Primer kırıcıdan çıkan malzeme ön elek dediğimiz ağır hizmet eleğinden (ızgaralı ön elek) geçirilir. Böylece primer kırıcıdan çıkan malzemenin istenilen ebadının (30-40 mm'den ufak olan parçalarının) sekonder kırıcıya girmeden ayırıcı eleğe (nihai elek) gitmesi sağlanır veya nihai ürünün temiz ve kaliteli olması için bu malzeme yol malzemesi veya ikinci kalite ürün olarak sistem dışına çıkartılır. Bu sistem taş tozu oranının (0-5 mm) düşmesine ve agrega (kırmataş) üretiminin artmasına yardımcı olur.
IZGARALI ELEKLER (UME)
Gizlilik  |  Yasal  |  Ticari Marka Kullanımı  |  Referanslarımız  |  Terimler Sözlüğü  |  Site Haritası © 2018 - Uğur Makina. Tüm hakları gizlidir.