PALETLİ YIKAYICILAR (UMPY)
PALETLİ YIKAYICILAR (UMPY)Kırma eleme firması olarak, UMPY serisi PALETLİ YIKAYICILAR bir kırma eleme tesisinde taşı, toprak, kil ve diğer istenmeyen malzemelerden arıtmak için kullanılır.
Standart helezon yıkayıcılar maksimum 0-7 mm malzeme yıkar iken UGURMAK® UMPY serisi PALETLİ YIKAYICILAR maksimum 0-70 mm malzeme yıkama kapasitesine sahiptir.
Değiştirilebilir astarlar mevcuttur.Ayrıca malzeme iletim hızının kol ve helezonlar ile ayarlanabilmesi ile yüksek verim sağlar.Bu ürün kumdan ziyade daha çok çakılın temizlenmesin de kullnılır.Çakılın üzerinde ki en yapışkan çamuru bile temizler.Paletler aşınmaya dayanıklı hardox sacdan da imal edilir.Tekli ve çiftli olarak imalatı mevcuttur.Ayrıca bazı durumlar da dik milli kırıcının önüne koyulup temiz ve kontrollü malzeme gitmesini sağlamak için de kullanılır.Fakat burada su oranının ayarlanması ve dik milli kırıcıya giden malzemenin ayarlanması gerekmektedir.
PALETLİ YIKAYICILAR
ÖLÇÜLER (UPY)


Standart helezon yıkayıcılar maksimum 0-7 mm malzeme yıkar iken UGURMAK® UPY serisi PALETLİ YIKAYICILAR maksimum 0-70 mm malzeme yıkama kapasitesine sahiptir.
Değiştirilebilir astarlar mevcuttur. Ayrıca malzeme iletim hızının kol ve helezonlar ile ayarlanabilmesi ile yüksek verim sağlar.

PALETLİ YIKAYICILAR (UMPY)
Gizlilik  |  Yasal  |  Ticari Marka Kullanımı  |  Referanslarımız  |  Terimler Sözlüğü  |  Site Haritası © 2018 - Uğur Makina. Tüm hakları gizlidir.