ÜSTTEN TAHRİKLİ ELEKLER (UME )
ÜSTTEN TAHRİKLİ ELEKLER (UME )Kırma eleme firması olarak, UME 2070 serisi üstten tahrikli titreşimli elekleri bir kırma eleme
tesisinde çeşitli ölçülerdeki son ürünleri birbirinden ayırmak için kullanılırlar.Malzeme eleğe döküldüğünde, vibrasyon sistemi tarafından elde edilen titreşim ile elek yüzeyine hareket ederken elek ölçüsünden küçük olan malzeme elek yüzeyinden geçer.
Titreşimli elekler iki, üç, dört kat olarak çeşitli ölçü ve kapasitelerde imal edilirler.Vibrasyon sistemi elek gövdesinin ortasında veya üstünde olabilir.Vibrasyon elek gövdesinde yataklanmış mile bağlı eksantrik ağırlıkların dönmesiyle elde edilir.Elek gövdesi sabit veya seyyar şaseye titreşimi sağlayanağır tip helisel yaylar ile oturur.UGURMAK®UME2070 serisi üstten tahrikli titreşimli elekler sağlam gövde yapısı ve şaseye sahiptir. Gövde sacı ve elek telleri bağlantı elemanları meydana gelen titrasyondan etkilenmeye müsait değildir. Besleme ve boşaltma olukları sert ve dayanıklı malzemeden imal edilmiştir ve aşınmalara karşı mukavimdir. İstenilen ebatlarda ürün elde etme verimi çok yüksektir.
Ayrıca kurulumu ve rutin bakımları kolaydır.Spesifik parçalarda UGURMAK®servis mühendisliği devreye girer ve UGURMAK®
UME 2070 serisi üstten tahrikli titreşimlielek fire vermeden çalışmaya devam eder.

ÜSTTEN TAHRİKLİ ELEKLER (UME )
Gizlilik  |  Yasal  |  Ticari Marka Kullanımı  |  Referanslarımız  |  Terimler Sözlüğü  |  Site Haritası © 2018 - Uğur Makina. Tüm hakları gizlidir.