Yasal

YASAL UYARI
Ziyaret etmekte olduğunuz işbu web sitesi ve web sitesi içinde düzenlemiş olan tüm eserler Uğur Makina Taahhüt Sanayi Ticaret Anonim Şirketi'ne ait olup, anılan web sitesinin kullanımı ile ilgili şartlar aşağıda belirlenmektedir.

Uğur Makina Taahhüt Sanayi Ticaret Anonim Şirketi hipertext linkler ve doğrudan ya da dolaylı olarak Uğur Makina Taahhüt Sanayi Ticaret Anonim Şirketi web sitesi üzerinden kullanılan diğer özellikler de dahil olmak üzere Web Sitesi Bilgileri ile ilgili dolaylı olarak veya açık bir şekilde hiçbir beyan veya garantide bulunmamaktadır. Uğur Makina Taahhüt Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
herhangi bir bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutmaktadır. Web Sitesi Bilgilerinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, sayfayı ziyaret eden kişiye aittir. Uğur Makina Taahhüt Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kendi web sitesine veya herhangi bir web sitesi bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler kapsamlı değildir. Göstermiş olduğumuz çabalara rağmen, bu bilgiler kesin, güncellenmiş olmayabilir veya herhangi bir durumdaki koşullara uyarlanamıyor olabilir. Bu web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık, eksiklik veya ihmalden dolayı sorumluluk Uğur Makina Taahhüt Sanayi Ticaret Anonim Şirketi'ne atfedilemez. Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla tarafınıza ait olacaktır.

Uğur Makina Taahhüt Sanayi Ticaret Anonim Şirketi işbu web sitesinde yer alan bilgilere girilmesinden veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.
İşbu web sitesinde yazılı olan bilgiler hiçbir şekilde Borçlar Kanunu çerçevesinde teklif veya icap anlamında olmadığı için Uğur Makina Taahhüt Sanayi Ticaret Anonim Şirketi'ni bağlamamaktadır.

HERHANGİ BİR HYPERLİNK KULLANIMI
Bizim web sitemize ulaşabilmek için girdiğiniz başka bir web sitesinin veya bizim web sitemizden girdiğiniz başka bir web sitesinin içeriğinden Uğur Makina Taahhüt Sanayi Ticaret Anonim Şirketi sorumlu olmayacaktır.
Gizlilik  |  Yasal  |  Ticari Marka Kullanımı  |  Referanslarımız  |  Terimler Sözlüğü  |  Site Haritası © 2019 - Uğur Makina. Tüm hakları gizlidir.