KURUMSAL

HAKKIMIZDA

UĞURMAK, UĞUR MAKİNA'nın tescilli markasıdır.1974 yılında kurulduğundan bugüne UĞUR MAKİNA, kırma, eleme, yıkama ve besleme tesislerindeki 40 yıla yakın deneyimi ile Türk Sanayisi'nin önde gelen firmalarından biri olmuştur.

UGURMAK KIRMA-ELEME-YIKAMA-STOKLAMA TESİSLERİ

HAKKIMIZDA

Kurulduğu günden bugüne kadar Taş kırma, eleme, yıkama makinaları imalatı yapan sektörel olarak maden makinaları, yol ve inşaat makinaları, iş makinaları kapsamında ülkemize ve dünyanın 43 farklı ülkesine hizmet veren bir kuruluştur. Agrega, asfalt, inşaat yol gibi temel işlevi olan yaşamımızı kolaylaştıran, sürdürülebilir mekan hazırlamaya destek veren makineler üretmektedir

Taş kırma, eleme, yıkama, dere malzemesi ayrıştırma, sınıflandırma, agrega ,cevher hazırlama ve  işleme makinalarının imalatını yapan Uğur Makina Uğurmak ® markasıyla üretim yapmaktadır.

Kırma-eleme sektörüne ürettiği makinalar

Kırıcılar; çeneli kırıcılar, darbeli kırıcılar, konvansiyonel kırıcılar, dik milli kırıcılar, sekonder kırıcılar, çekiçli kırıcılar

Elekler;  titreşimli elekler, yatay elekler, eğimli elekler, ızgaralı elekler

Besleyiciler; bunker besleyiciler, bantlı besleyiciler, kaya besleyiciler, kum besleyiciler

Konveyörler; sabit konveyörler, mobil konveyörler

Mobil kırıcılar; mobil çeneli kırıcılar, mobil darbeli kırıcılar, paletli darbeli kırıcılar, paletli çeneli kırıcılar

Mekanik plentler; sabit mekanik plentler, mobil mekanik plentler

Tesislerimiz;

Sabit ve Mobil Kırma, Eleme, Yıkama ve Stoklama Tesisleri

Sabit ve Mobil Kırma Eleme ve Stoklama Tesisleri

Eleme Yıkama ve Stoklama Tesisleri

Sabit ve Mobil Mekanik Stabilizasyon Plenti

Uğur Makina’nın  üretim yaptığı makine ve tesislerdir.

Satış öncesi, satış sonrası ve yedek parça servis hizmetleriyle kaliteli tesisler kurup çalıştırmak ülkemize  ve dünyamıza hizmet vermek temel prensiplerimizdendir.

Teknik bilgi birikimini yılların vermiş olduğu tecrübeyle birleştirerek yeni nesillere aktaran ve üretimini geliştirerek Ar-Ge çalışmalarına destek veren bir firma olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

VİZYON: Yetiştirdiği personeli, yaptığı tasarımları ve ürettiği ürünlerle Kırma, Eleme ve Yıkama Makina sanayinin önde gelen ve saygın kuruluşları arasında yer almaktır.

MİSYON: Yüksek teknoloji tezgâh, ekipman, yazılım ve donanımlarıyla, yetenekli, bilgili ve tecrübeli personeliyle Türk ve Dünya Kırma, Eleme ve Yıkama Makina sanayi sektörüne kaliteli, güvenilir tasarım ve üretimler yapmaktır.

 

Tanıtım Videomuz

TOP